Site Hakkında

Madde 1 :
Bu Web Sitesi Vedat Baltacı Tarafından Yapılmış Olup Tüm Hack ve Siber Saldırılara Karşı Üç (3) Server Üzerinden Korunmaktadır Birincisi Vedat Baltacı İstanbul Çekmeköy Serverları İkincisi İse Vedat Baltacı İstanbul Beşiktaş Serverları Üçüncüsü İse Vedat Baltacı İstanbul Kadıköy Serverları Üzerindedir.

Madde 2 :
Bu Web Sitesi’nin Domain ve Hosting Hizmetleri Vedat Baltacı Servis Sağlayıcıları Tarafından Yayınlanmaktadır.

Madde 3 :
Bu Web Sitesi İstanbul Üsküdar 8. Noteri Tarafından Web Tasarım, Grafik Tasarımı, Php Kodlaması, Flash Çalışmaları, Java Script Çalışmaları, Css Sistemi, Html Kodlaması, Action Script Kodlamaları ve Tüm Sistemi Onaylıdır Çalışmaların Çalınması Yada Bir Başka Yerde Kullanılması Halinde Yasal İşlem Başlatılacaktır.

Madde 4 :
Bu Web Sitesin’de Bulunan Metin (Yazı), Görsel ve Tüm İçeriklerin Yayını ve Telif Hakları İstanbul Üsküdar 8. Noteri Tarafından Vedat Baltacı Üzerine Kayıtlı Olup Bu Site Haricin’de Kullanılması Yasaktır Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Başlatılır ve Hukuki Süreç Başlar Yayınlanan Web Sitesi’nin İp Numaraları İle Beraber Savcılığa Suç Duyurusun’da Bulunulur Artı Bilişim Suçu İle Yargılanır.

Madde 5 :
“www.vedatbaltaci.com.tr” Domain’i Google, Yahoo, Bing, Yandex, ve Diğer 86 Arama Motorlarına Kayıtlı Sitedir.

Madde 6 :
Bu Web Sitesi’nin Yapımı ve Servis Sağlayıcısı Vedat Baltacı’dır Site Sahibi Vedat Baltacı’dır Site’nin Yayın ve Yapım Artı Servis Sağlayıcılığı Konusun’da Tüm Sorumluluk Vedat Baltacı Üzerindedir.

Madde 7 :
Bu Web Sitesi Güvenlik, Siber Saldırı ve Hack Saldırılarına Karşı Uluslar Arası Siteler Adminleri Kurumları Artı Organizasyonu Tarafından Korunmaktadır Türkiye ve Dünya’nın 1 Numaralı İsmini Bünyemiz’de Saklı Tuttuğumuz Domain ve Hosting Firması Tarafından Sağlanmaktadır.

Madde 8 :
Bu Web Sitesinde ki Tüm İçeriklerin Değiştirilmesi ve Yayınlanması Konusun’da Tüm Hakları Vedat Baltacı Tarafından Yapılmaktadır.